Zapowiedź: bez publiczności w Oleśnicy – starcie z niepokonanym Rywalem: MKS Pogoń Oleśnica vs #WKS Wierzbice.

Zapowiedź: bez publiczności w Oleśnicy – starcie z niepokonanym Rywalem: MKS Pogoń Oleśnica vs #WKS Wierzbice.

Przed nami 13 kolejka KEEZA klasa Okręgowa, na pierwszy rzut oka wysuwa się nasz pojedynek z liderującą w tabeli Pogonią Oleśnica – jako najciekawszy tej kolejki. Jedziemy z własnymi atutami na teren drużyny, która jak dotąd nie odniosła porażki. Tym razem tego pojedynku nie zobaczą Kibice, ogólnie obowiązujący zakaz dla Publiczności na stadionach – wchodzi w rzycie.

MKS Pogoń Oleśnica to uznana marka dolnośląskich boisk z bogatą historią swojego Klubu. Przed każdym sezonem tej ligi, Oleśnica jest wymieniana jako jeden z czołowych faworytów do awansu, gównie z powodu doświadczenia ubiegłych lat na wyższym poziomie i szkolenia młodzieży, która rok rocznie skutecznie zasila szeregi seniorskie. Przed tym sezonem było podobnie MKS – kształtuje stabilny kadrowo zespół, zgrywany już kolejny sezon, dokooptowano tu kilka ciekawych, z doświadczeniem ligowym nazwisk i efekt widoczny mamy w tabeli. Po cichu „ukrywają” swoje aspiracje – próbując uniknąć presji ale trzeba to głośno powiedzieć, celują w awans od samego początku – i są na teraz głównym faworytem naszej „okręgowej”, na co zapracowali wynikami. Grają młodym energicznym zespołem, skutecznie odprawiając kolejnych rywali ale w tej lidze nie przychodziło im to też łatwo, kilkukrotnie toczyli bój na „granicy”. Tracą punkty tyko raz, remisując 2:2 w 3 kolejce na wyjeździe z Zenitem Międzybórz.

Dobrze zorganizowani w ofensywie o czym może świadczyć kilka wysokich wygranych i stosunek strzelonych bramek w dotychczasowej batalii 45 (drugi wynik w lidze – ten prym na dzień dzisiejszy wiedziemy my, mamy jedną bramkę więcej). Natomiast jest to zespół najlepiej broniący – należy zaznaczyć, według statystyk, straconych 9 bramek – świadczy to może, że bronią bardzo dobrze jako cały zespół.

31 punktów zdobyte w 11 kolejkach, co daje Pogoni pierwszą pozycję w tabeli – śrubując serię 8 meczy z rzędu wygranych i na tą chwilę bilans 10 zwycięstw, 1 remis oraz zero porażek. Tak wyglądają – pokrótce standardy prezentowane w tej rundzie przez MKS Pogoń Oleśnica. W niedzielnym meczu staniemy naprzeciw Lidera rozgrywek, który będzie chciał podtrzymać swoją bardzo dobra passę ale tej konfrontacji nie zobaczą tym razem Kibice – ze względów zagrożenia sanitarnego mecze od dnia 17 października odbywają się bez ich udziału.

13 KOLEJKA KEEZA KLASA OKRĘGOWA Gr. WROCŁAW

niedziela 18 październik godz. 15:00 stadion Oleśnica.

MKS Pogoń Oleśnica vs #WKS Wierzbice

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja: MKS Pogoń Oleśnica vs #WKS Wierzbice

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL