Zapowiedź: koncentracja ligi na wytycznych – gramy dalej: KS Zachód Sobótka vs #WKS Wierzbice.

Zapowiedź: koncentracja ligi na wytycznych – gramy dalej: KS Zachód Sobótka vs #WKS Wierzbice. 

Komunikat Rządu jest istotny „idziemy środkiem w tym trudnym czasie epidemii” daje to przynajmniej na ten moment, szansę zakończyć rundę jesienną w scenariuszu obecnych obostrzeń. Tym czasem patrzymy na mecz kolejny – przed nami, w sobotę KS Zachód Sobótka.

Funkcjonowanie piłkarskie, w obecnej sytuacji nie zatrzymało się – do zakończenia rundy jesiennej obecnego sezonu pozostały trzy tygodnie i 5 kolejek KEEZA Klasy Okręgowej. Tymczasem nasz Zespół ma przed sobą 4 mecze i jedną pauzę – przed nami wyjazd, już jutro, do Sobótki Zachodniej.

Trzeba się liczyć z każdym Rywalem – tym bardziej grając na jego terenie. KS Zachód swego czasu był jednym z kandydatów w walce o najwyższe pozycje w lidze, w obecnej rundzie ten zespół po istotnej przebudowie, gra mało zadawalająco – ale „rewolucja młodych” jaka zaszła w tej drużynie pokazała, że łatwo punktów nie oddają – a też potrafią zagrać skutecznie (dwie wygrane wyjazdowe w 7 kolejce 2:1 z solidną Polonią Środa Śląska oraz w 11 kolejce 4:2 z Energetykiem Siechnice). Natomiast mamy realną sytuację w tabeli po 13 rozegranych kolejkach – 17 lokata, 9 punktów z bilansem bramek 18 strzelonych do 38 straconych. Składają się na ten wynik – 2 wygrane, 3 remisy i 8 porażek.

Patrząc na Rywala – i na nasz dorobek zgoła odmienny, jedziemy na teren w którym stać nas na zdobycz kompletu punktów, nie zapominając, że na obecnym etapie rozgrywek czujność i koncentrację należy zachować podwójną, aby nic i nikt nas nie zaskoczył – natomiast niespodzianki niech dotykają naszych Przeciwników a my róbmy swoje.

Tego meczu nie zobaczy Publiczność z wiadomych przyczyn, dbajmy o bezpieczeństwo, stosujmy wytyczne dla dobra ogółu.

15 KOLEJKA KEEZA KLASY OKRĘGOWEJ GR. WROCŁAW

niedziela 31 października godz. 14:00 Sobótka Zachodnia.

KS Zachód Sobótka vs #WKS Wierzbice

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL