Zapowiedź: kończymy rundę jesienną – #WKS Wierzbice vs EKS Kolektyw Radwanice.

🇮🇹  Zapowiedź: kończymy rundę jesienną – #WKS Wierzbice vs EKS Kolektyw Radwanice.   

✅ Jesienna kampania dobiega końca  – po tygodniowej pauzie, wracamy na boisko, w meczu 19 kolejki KEEZA klasy okręgowej gramy „u siebie” z Kolektywem Radwanice.

✅ Nasza sytuacja w ligowej tabeli zbliża się do skonkretyzowania – obecnie #WKS po rozegraniu 17 spotkań, zajmuje 2 pozycję w tabeli z dorobkiem 40 punktów. Składa się na to bilans 13 zwycięstw, 1 remis oraz 3 porażki. Trójkolorowi notują obecnie dobrą serię czterech wygranych z rzędu i znakomity bilans bramek: 68 strzelonych do 18 strat. Daje to nam znakomitą średnią 4 strzelonych goli na mecz oraz 1.05 gola straconego na mecz – czołówka ligi!

✅ Aby powalczyć na ostatniej prostej o jak najlepszy dorobek punktowy przed rundą wiosenną – rewanżową, trzeba z respektem ale i z pewnością w własne umiejętności podejść do ostatniego meczu z Kolektywem. Rywal jest na drugim biegunie,  dla którego jako beniaminka pierwszy sezon układa się w kategoriach ambitnej walki o każdy cenny punkt. Europejski Klub Sportowy Kolektyw zajmuję obecnie 15 pozycję w stawce – ugrali 18 „oczek” rozgrywając jak dotąd 16 meczy. Bilans na pierwszy rzut oka – bezkompromisowy, to za sprawą braku remisów w jesiennej rywalizacji – „nie lubią” się dzielić punktami – przeplatają wygrane z porażkami. Tu waga nie rozkłada się zapewne po myśli Radwanic, notują 6 zwycięstw do 10 porażek. Bilans strzelecki wygląda lepiej niż pozycja w lidze 33 bramki strzelone (lepszy od 7 rywali w lidze), natomiast po stronie straconych jest już gorzej, przedostatni wynik w lidze: 54 stracone bramki.

✅ Przed naszym Zespołem ostatni sprawdzian, w którym powalczymy o komplet punktów, aby równym krokiem udać się na zasłużony odpoczynek, w oczekiwaniu na doniesienia z ligowych rozwiązań. Istotnie dzieje się na „górnym piętrze” – swoje zaległości 28/29 listopada odrabiają Rywale i wówczas wtedy rozwiążą się różnice punktowe versus lokata w lidze – co nas dotyczy przed zimową przerwą.

✅ 19 KOLEJKA KEEZA KLASA OKRĘGOWA Gr. WROCŁAW

✅ sobota 21 listopada godz. 13:30 stadion Wierzbice.

🇮🇹 #WKS Wierzbice vs EKS Kolektyw Radwanice

🇮🇹 Niestety kolejny – MECZ BEZ UDZIAŁU KIBICÓW 🇮🇹 

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL