ZAPOWIEDŹ: LIDER nie odpoczywa – spaceru nie będzie: #WKS Wierzbice vs MLKS Polonia Środa Śląska.

ZAPOWIEDŹ: LIDER nie odpoczywa – spaceru nie będzie: #WKS Wierzbice vs MLKS Polonia Środa Śląska.  

Każdy – kto zawita na nasz stadion, chce sprawić niespodziankę – na to nie możemy pozwolić. Status pierwszych w lidze – zobowiązuję, u nas nie ma „spiny”, gramy mecz jak każdy kolejny. W najbliższą sobotę 26 września, do Wierzbic przyjedzie Polonia Środa Śląska. To Drużyna przed sezonem stawiana w gronie – jednego z mocniejszych Rywali w KEEZA Kl. Okręgowej.

Zapowiedzi przed ligowe potwierdzają „kompetencje” Rywala, Poloniści obecnie zajmują wysokie 5 miejsce w tabeli, po rozegranych 8 meczach zgromadzili 16 punktów (5 zwycięstw, 1 remis, 2 przegrane) – bramki 24 zdobyte, 11 strat.

Notują bilans meczów kolejno: wygrana 1:2 z Odrą Malczyce (wyjazd), wygrana 5:1 z Orzeł Marszowice (dom), wygrana 0:5 z Parasolem Wrocław (wyjazd), porażka 1:2 z Pogonią Oleśnica (dom), wygrana 1:5 z Energetykiem Siechnice (wyjazd), porażka 1:2 z Zachodem Sobótka (dom), remis 1:1 z Wiwą Goszcz (wyjazd) oraz w ostatniej kolejce wygrana 3:2 z KS Żórawina (dom).

Arena – stadion Wierzbice w tym sezonie jest nie zdobyta – nasz Zespół gra na własnym terenie bezkompromisowo – odprawiając kolejnych Rywali bez punktów. Ostatnie 5 gier w naszym wykonaniu to pokaz solidności – wszystkie wygrane z bilansem bramek 31 strzelonych i tylko 5 po stronie straconych.

Kolejny jeden z ciekawszych pojedynków na naszym obiekcie w tej kolejce KEEZA Klasy Okręgowej – gramy czujnie, spoglądając na czołówkę aby utrzymać status Lidera rozgrywek. Strat meczu godz.: 16:00 – ZAPRASZAMY.

10 KOLEJKA KEEZA KLASY OKRĘGOWEJ GR. WROCŁAW

sobota 26 września godz. 16:00 Wierzbice

#WKS Wierzbice vs MLKS Polonia Środa Śląska

Informacja: PRZYPOMINAMY – o stosowaniu się do zasad organizacji meczów piłkarskich Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Między innymi:

  •     NA TRYBUNĘ MOŻE WEJŚĆ 50% KIBICÓW – POJEMNOŚCI STADIONU.
  •     NA STADION PRZYJDŹ W MASECZCE ZAKRYWAJĄCEJ NOS i USTA.
  •     NA TERENIE STADIONU ZACHOWAJ min. 1,5 m ODLEGŁOŚCI OD INNYCH WIDZÓW.

>>ZAPRASZAMY<<

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja: #WKS Wierzbice vs Polonia Środa Śląska.

Wypowiedzi po: #WKS Wierzbice vs Polonia Środa Śląska.

FOTO: #WKS Wierzbice vs Polonia Środa Śląska.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL