Zapowiedź: nie składać broni – walka o punkty trwa #WKS Wierzbice vs Energetyk Siechnice.

Zapowiedź: nie składać broni – walka o punkty trwa #WKS Wierzbice vs Energetyk Siechnice.   

Przed trójkolorowymi kolejna ważna rozgrywka, gdy runda jesienna obecnego sezonu na finiszu nabiera tempa, i gdy do przerwy zimowej pozostało nam do rozegrania 5 meczy – do Wierzbic przyjedzie Energetyk Siechnice. Ten mecz odbędzie się bez udziału Publiczności.

14 kolejka KEEZA klasy „O”, szybkim tempem cała liga zmierza do kluczowych rozstrzygnięć jeśli chodzi o zakończenie pierwszej części sezonu oraz zdobycia punktów wyjściowych do rundy rewanżowej. Gdy wydaję się, że wszystko w naszej lidze układa się bez zawirowań – trafiają się niespodzianki. Wiele czynników wpływa na przebieg danego meczu, w szczególności gdy na tym etapie rzutują absencje – związane z kontuzjami, dyskwalifikacjami, nieobecnościami losowymi. Dlatego też wiele wagi ma to jaką dany zespół dysponuje kadrą oraz jej jakością. Jak pokazuje historia niejednych przypadków piłkarskich, jak pojawiają się problemy kadrowe, nawet faworyt może stracić punkty z teoretycznie słabszy rywalem.

W naszym wypadku narzekać nie możemy – frekwencja jest, kontuzje też ale wyrównana kadra jeszcze w przewidywaniach przedsezonowych miała być naszym atutem. Nasz Zespół ma do rozegrania 5 meczy i do ugrania jeszcze, i aż, 15 punktów – pierwsi w tej rywalizacji staną na przeciwko nas Zawodnicy Energetyka Siechnice.  Tego sezonu niedzielny Rywal nie może zaliczyć do udanych, aczkolwiek – potrafią „napsuć krwi” co potwierdzili w ostatniej kolejce remisując 1:1 z wyżej notowanym KS Żórawina. Obecnie Energetyk po rozegranych 12 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, gromadząc tyko 2 pkt na swoim koncie – składają się na ten dorobek 2 remisy (wyżej wymieniony) oraz wyjazdowy 3:3 z Wiwą Goszcz. Bilans spotkań jest niekorzystny 10 porażek, 2 remisy i 0 wygranych. W zestawieniu bramkowym Siechniczanie nie wypadają najgorzej na tle całej stawki – 18 bramek strzelonych jest 15-stym na 19 drużyn wynikiem, natomiast po stronie strat wypadają już dużo gorzej: 47 bramek straconych jest bilansem najsłabszym w lidze.

Tego meczu niestety nie zobaczy Publiczność – obecne wytycznie związane z zagrożeniem sanitarnym regulują jednoznaczne restrykcje, na teren stadionu nie mogą być wpuszczani Kibice.

14 KOLEJKA KEEZA KLASY OKRĘGOWEJ GR. WROCŁAW

niedziela 25 października godz. 12:00 Wierzbice.

#WKS Wierzbice vs Energetyk Siechnice.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL