Zapowiedź: przed meczem – w sobotę bitwa o punkty na naszym stadionie: KS Zenit Międzybórz.

Zapowiedź: przed meczem – w sobotę bitwa o punkty na naszym stadionie: KS Zenit Międzybórz.

Biorąc „pod lupę” sobotniego Rywala od razu widać – beniaminek to nie wygodny Przeciwnik, natomiast #WKS ma status gier u siebie – do tej pory niezmienny, wgrywamy wszystko, nie pozostawiając żadnego „marginesu wątpliwości” Gościom. Czeka nas ponownie jeden z ciekawszych pojedynków – „bitwy” o punkty w tej kolejce.

KS Zenit Międzybórz wyrobił sobie już w bieżącej rundzie określoną jakość – w środowisku wyrasta na zespół solidny „drapiący pazurem” czołówkę. Czy potwierdzą to w Wierzbicach – przekonamy się kilka min. po ostatnim gwizdku Sędziego, początek meczu zaplanowany na godz. 16:00 w sobotę 12 września.

Nasz Team na dobre zadomowił się w czubie tabeli – 3 z rzędu wygrane, w ogólnym rachunku: 5 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka, co daje 3 pozycje i 16 pkt., bramki 16 na plus (22-6). Klaruje się tym samym nasz stan potencjału ligowego – co oznacza, że w każdym meczu gramy o „złoty medal”.

Na drugim biegunie Zenit – 12 pkt. na koncie, 7 pozycje w lidze, 3 wygrane (3:2 Parasol Wrocław, 6:4 Energetyk Siechnice, 4:1 Wiwa Goszcz), trzy remisy (1;1 Orzeł Marszowice, 2:2 Pogoń Oleśnica, 1:1 Zachód Sobótka) i tylko jeden raz schodzili z murawy pokonani – w ostatniej kolejce 2:3 z KS Żórawina. Braki 19 strzelonych do 14 strat.

Dwa dni do meczu – zegar tyka, kolejna porcja ligowego „tortu” do podziału – jaka część tego „smakołyku” trafi na stół #WKS Wierzbice – przekonamy się w weekend.

8 KOLEJKA KEEZA KLASY OKRĘGOWEJ GR. WROCŁAW

sobota 12 września godz. 16:00 Wierzbice

KS Zenit Międzybórz vs #WKS Wierzbice

>>ZAPRASZAMY<<

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja: #WKS Wierzbice vs Zenit Międzybórz.

Wypowiedzi Trenerzy po: #WKS Wierzbice vs Zenit Międzybórz.

Zawodnicy przepytani po meczu: #WKS Wierzbice vs Zenit Międzybórz.

FOTO: #WKS Wierzbice vs Zenit Międzybórz.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL