ZAPOWIEDŹ: przeładować nastrój tuż za półmetkiem rundy jesiennej – Orzeł Marszowice vs #WKS Wierzbice.

ZAPOWIEDŹ: przeładować nastrój tuż za półmetkiem rundy jesiennej – Orzeł Marszowice vs #WKS Wierzbice.

Piłka atrakcyjna czy gra sztuka tylko dla sztuki – nasz zespół na pewno stać na jakościową piłkarską prezentację. W tej rundzie zagraliśmy już znakomite mecze lecz przydarzyły się „bolączki” – nie wracamy do tego. Przed nami starcie już w sobotę, na wyjeździe w Marszowicach z miejscowym Orłem.

Niewątpliwie na skład prowadzonej drużyny przez Trenera Krystiana Pikausa – Orzeł Marszowice trzeba będzie uważać, jest to zespół, który obecnie zajmuje 13 pozycję w lidze, mając na koncie 11 pkt. na co składa się: 3 wygrane, 2 remisy, oraz 4 porażki, z bilansem bramek 15 strzelonych i 23 straconych.

Nasz zespół to jedenastka gająca na pewno odważnie, korzystająca z własnych atutów, w tej roli musimy wystąpić w najbliższą sobotę ale również w dalszej części rundy jesiennej. Każdy krok piłkarskiej układanki jest policzony punktami, każda pełna pula jest istotna w końcowym rozrachunku. Aby rachunek zysków zgadzał się w naszym wykonaniu musimy z Orłem zagrać na miarę naszych możliwości i kontynuować konsekwentnie ścieżkę.

11 KOLEJKA KEEZA KLASY OKRĘGOWEJ GR. WROCŁAW

sobota 3 października godz. 15:00 Marszowice.

Orzeł Marszowice vs #WKS Wierzbice

>>ZAPRASZAMY<<

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja: Orzeł Marszowice vs #WKS Wierzbice

Wypowiedzi po: Orzeł Marszowice vs #WKS Wierzbice

FOTO: Orzeł Marszowice vs #WKS Wierzbice

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL