Zapowiedź: PUCHAR POLSKI: 1/16 KS Rapid Domaniów vs #WKS Wierzbice.

Zapowiedź: PUCHAR POLSKI: 1/16 KS Rapid Domaniów vs #WKS Wierzbice.

Kolejny krok w pucharowej układance – w 1/16 Pucharu Polski strefy Wrocław zagramy wyjazdowo z A-klasowym KS Rapid Domaniów.

Obligatoryjny termin meczu to środa 2 września godzina 17:00.

Powoli zagęści się stawka pucharowiczów w strefie Wrocław – na  najbliższą środę Wydział Rozgrywek DZPN, zaplanował tzw. III rundę okręgowego Pucharu Polski – jest to już 1/16 tych rozgrywek.

Rywalem drużyny Trenera Grzegorza Podstawka, będzie występujący w Klasie A gr. IV Wrocław – KS Rapid Domaniów. Drużyna z powiatu oławskiego rozpoczęła rozgrywki pucharowe od II rundy PP, w której wygrała 2:3 (1:1) z A-klasową Polonią Miłoszyce. Natomiast w ligowej stawce – środowy Przeciwnik plasuje się na 7 pozycji w tabeli, z dorobkiem 3 pkt. i bilansem ujemnym bramek 5 strzelonych do 7 straconych – składają się na to jedna wygrana i dwie porażki w trzech meczach.

Nasz zespół w II rundzie PP, pewnie pokonał na wyjeździe 2:5 (0:1) Nefryt Jordanów Śląski – meldując się zgodnie z oczekiwaniem na kolejnym poziomie tych rozgrywek.

1/16 PUCHARU POLSKI STREFA WROCŁAW

Środa 2 września godz. 17:00 Domaniów

KS Rapid Domaniów vs #WKS Wierzbice

*ZAPRASZAMY*

Jesteś ciekawy, szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

PUCHARY: KS Rapid Domaniów vs #WKS Wierzbice.

5 kolejka KEEZA kl. Okręgowa: przed meczem – wyjazd, kolejny krok Orzeł Pawłowice.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL