ZAPOWIEDŹ: Strzelinianka Strzelin vs #WKS Wierzbice.

ZAPOWIEDŹ: Strzelinianka Strzelin vs #WKS Wierzbice.

Już za dwa dni kolejne emocje ligowe – nadrabiamy zaległości z Rywalem, który z przyczyn epidemicznych (odnotowane zachorowania na Covid -19 wśród Zawodników), musiał odczekać 3 kolejki aby wrócić do gry. Strzelinianka Strzelin staje na drodze trójkolorowych – nie zwalniamy tempa, zapraszamy naszych Kibiców.

Wszystko w Strzelinie wraca powoli do normy, zaczęli ponowną rywalizację. Jak dotąd Strzelinianka rozegrała 4 mecze – wszystkie przegrane (na własnym stadionie z 1:2 z Wiwą Goszcz oraz na wyjazdach – 2:1 KS Żórawina, 3:2 Kolektyw Radwanice, 6:1 Galakticos Solna. Daje to 18 pozycje w tabeli z bilansem bramek 5 strzelonych, 13 strat ale 3 mecze zaległe.

Nasza drużyna – jak widać dotąd „stoi defensywą” – mamy najmniej bramek straconych w ligowej konkurencji 6, natomiast strzelonych 15, pozycja 4 w lidze i 13 punktów na koncie. Trzy dni po wygranym – wybieganym meczu w Pawłowicach, kolejna ważna konfrontacja – początek godz. 17:00 stadion Strzelin.

3 KOLEJKA KEEZA KLASY OKRĘGOWEJ GR. WROCŁAW

Środa 9 września godz. 17:00 Strzelin

Strzelinianka Strzelin vs #WKS Wierzbice

>>ZAPRASZAMY<<

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Przed meczem środa 9 września godz. 17:00: Strzelinianka Strzelin vs #WKS Wierzbice

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL

Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej.