ZAPOWIEDŹ #WKS Wierzbice: gramy w środę – odjazd Strzelin.

ZAPOWIEDŹ #WKS Wierzbice: gramy w środę – odjazd Strzelin.

Pierwsza piłkarska środa przed nami – drugą środową potyczkę i ostatnią tej rundy zagramy 11 listopada z KS Żórawina, też na terenie rywala. #WKS Wierzbice w III kolejce klasy okręgowej zmierzy się w 1 wyjazdowym meczu z Strzelinianką Strzelin, która w miejsce Olimpii Podgaj zameldowała się w naszej lidze.

Na naszym koncie obecnie mamy ugrane 4 pkt. z bilansem bramkowym 3 strzelone/ 0 po stronie strat – daje to 3 pozycje w lidze, tuż za Pogonią Oleśnica oraz Baryczą z Sułowa (przedsezonowe typy jak na razie się potwierdzają).

Strzelinianka Strzelin na mocy uchwały Zarządu PZPN, nabyła wszelkie prawa Olimpii Podgaj w tym uczestniczenia rozgrywkach kl. okręgowej. Na inaugurację „u siebie” przegrywają z niedawnym IV-ligowcem Wiwą Goszcz 1:2 (1:2) oraz na wyjeździe ulegli KS Żórawina również 2:1 (1:0). Bilans po dwóch kolejkach: 17 pozycja w lidze, 0 pkt. na koncie 2 strzelone i 4 stracone bramki.

Intensywny tydzień przed naszą drużyną, najpierw środa w Strzelinie i następnie w weekend na stadionie w Wierzbicach zagramy z jednym z kandydatów do awansu Baryczą Sułów. Kolejna dawka emocji sportowych przed nami!

Środa 12 sierpnia stadion Strzelin: GODZINA – 18:00

Mecz o mistrzostwo Klasy Okręgowej gr Wrocław: 3 KOLEJKA

Strzelinianka Strzelin  vs #WKS Wierzbice

*ZAPRASZAMY*

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja pomeczowa: Strzelinianka Strzelin vs #WKS Wierzbice.

Już w ten weekend – „SZLAGIER” w Wierzbicach: Barycz Sułów na rozkładzie.

Zarząd #WKS Wierzbice konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL