ZAPOWIEDŹ #WKS Wierzbice: podtrzymać dobrą serię – wyjazd do Czarnych Jelcz-Laskowice.

ZAPOWIEDŹ #WKS Wierzbice: podtrzymać dobrą serię – wyjazd do Czarnych Jelcz-Laskowice.

Ligowa batalia na dobre nabrała tempa – krystalizuje się czołówka stawki, wszystkie zespoły w każdej kolejce mocno myślą o punktach. Już w sobotę #WKS Wierzbice wyjeżdża na teren doświadczonego rywala. MKS Czarni Jelcz – Laskowice – zameldowali się na rozkładzie trójkolorowych.

Na naszym koncie obecnie mamy ugrane 7 pkt. z bilansem bramkowym 8 strzelone/ 1 po stronie strat – daje to 7 pozycje w lidze ale jeden mecz mniej rozegrany od ligowej stawki (odwoływany mecz ze Strzelinianką Strzelin).

MKS Czarni Jelcz – Laskowice do doświadczony Rywal na tym poziomie rozgrywek – jest to już szósty, bez przerwy ich sezon w klasie okręgowej. Na inaugurację „u siebie” notują „kuplet” 4:2 z Energetykiem Siechnice, następnie remisują 2:2 wyjazd z Zachodem Sobótka. Również jak my mają jeden mecz zaległy – przełożony z Wiwą Goszcz oraz w ostatniej kolejce przegrywają wyjazdowo z KS Żórawina 4:3, co daje im 10 pozycję w lidze – 4 zdobyte pkt. i bilans bramkowy 9 strzelonych i 8 straconych.

Sobota 22 sierpnia stadion Jelcz-Laskowice: GODZINA – 17:00

Mecz o mistrzostwo KEEZA Klasy Okręgowej gr Wrocław: 5 KOLEJKA

MKS Czarni Jelcz – Laskowice vs #WKS Wierzbice

*ZAPRASZAMY*

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja pomeczowa: MKS Czarni Jelcz – Laskowice vs #WKS Wierzbice.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL