ZAPOWIEDŹ #WKS Wierzbice: pojedynek na punkty – będzie Burza.

ZAPOWIEDŹ #WKS Wierzbice: pojedynek na punkty – będzie Burza.

Wracamy z ligowym graniem – na naszej drodze beniaminek, który „uciera nosa” stawce ligowej. Już w sobotę batalia o kolejne ligowe punkty do Wierzbic przyjedzie Zespół Burzy Godzieszowa obecnie plasujący się na wysokim 3 miejscu w tabeli.

Goście sobotniego meczu notują bardzo dobre wejście w ligowe granie – 3 pozycja w tabeli, 12 punktów, cztery wygrane, jedna porażka – bilans bramek 14 strzelonych do 8 straconych. Zespół z Godzieszowej przegrywa w roli gospodarza 2:6 (0:3) z Pogonią Oleśnica na inaugurację premierowego sezonu na poziomie kl. „O”. Następnie notuje bardzo dobrą serię 4 zwycięstw – odpowiednio wyjazd z Energetykiem Siechnice 1:2 (1:1),  w „domu” z Zachodem Sobótka 5:1 (1:0), ponownie wyjazdowo z Wiwą Goszcz 0:4 (0:2) oraz w ostatniej kolejce „u siebie” 1:0 (1:0) z KS Żórawina.

Daje to jedno „pojecie” sobotniej rywalizacji – faworytem według wskazań początku ligowej kampanii, staje się drużyna Gości, która wyrabia sobie szybko respekt u ligowych przeciwników. Nasz zespół natomiast jest „niegościnny” dla każdego Rywala na własnym gruncie. W dwóch meczach komplet dwóch zwycięstw – z bilansem bramkowym 8 na plus i 1 po stronie strat. Kto z tej rywalizacji wyjdzie zwycięsko i jaki będzie końcowy rezultat przekonamy się w sobotę, po końcowym gwizdku sędziego.

Sobota 29 sierpnia stadion Wierzbice: GODZINA – 17:00

Mecz o mistrzostwo KEEZA Klasy Okręgowej gr Wrocław: 6 KOLEJKA

#WKS Wierzbice vs Burza Godzieszowa

*ZAPRASZAMY*

Informacja: PRZYPOMINAMY – o stosowaniu się do zasad organizacji meczów piłkarskich Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Między innymi:

  •     NA TRYBUNĘ MOŻE WEJŚĆ 50% KIBICÓW – POJEMNOŚCI STADIONU.
  •     NA STADION PRZYJDŹ W MASECZCE ZAKRYWAJĄCEJ NOS i USTA.
  •     NA TERENIE STADIONU ZACHOWAJ min. 1,5 m ODLEGŁOŚCI OD INNYCH WIDZÓW.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja pomeczowa: #WKS Wierzbice vs Burza Godzieszowa.

Po meczu – wypowiedzi: #WKS Wierzbice vs Burza Godzieszowa.

Pomeczowa FOTORELACJA: #WKS Wierzbice vs Burza Godzieszowa

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL