ZAPOWIEDŹ: z koncentracją – wypracować, wywalczyć limit: #WKS Wierzbice vs MKS Parasol Wrocław.

ZAPOWIEDŹ: z koncentracją – wypracować, wywalczyć limit: #WKS Wierzbice vs MKS Parasol Wrocław.

Nie ma tremy, nasz zespół przygotowany do walki o kolejne punkty, o które jak zawsze nie będzie łatwo. Podział „ról” przed sobotnią konfrontacją, do której stajemy na przeciw drużyny Parasola Wrocław – polega na tym, że Oni będą chcieli sprawić niespodziankę, a nasz Zespól zagrać „swoje”.

Sobotni Rywal – MKS Parasol Wrocław, to uznana od lat szkółka wrocławskiej młodzieży. Ten zespół na tym poziomie rozgrywek wymieszany z Zawodnikami doświadczonymi, zawsze stara się urywać punkty, jednakże jak dotąd wygrał jednokrotnie i zremisował cztery razy, natomiast zaliczył aż pięć porażek. Po rozegranych 10 kolejkach zajmuje 17 pozycje w tabeli z dorobkiem 7 pkt. z bilansem bramek 14 strzelonych – do 22 straconych.

Na innym biegunie jest nasz Zespół – starannie budujący swoją pozycję – patrząc na koleiny mecz jak najważniejszy – aby grać jak w tytule, aby – z koncentracją, wypracować, wywalczyć limit.

KOMUNIKAT:

W związku z objęciem strefą żółtą całego kraju informujemy, że od 10 października w zawodach sportowych może uczestniczyć maksymalnie pojemności stadionu 25 % Kibiców, wszyscy muszą mieć zakryte usta i nos i zachowywać dystans 1,5 m.

Osoby uczestniczące w zajęciach sportowych lub wydarzeniu sportowym oraz korzystające z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt, wydarzenie sportowe lub zajęcia sportowe.

12 KOLEJKA KEEZA KLASY OKRĘGOWEJ GR. WROCŁAW

sobota 10 października godz. 15:00 Wierzbice.

#WKS Wierzbice vs MKS Parasol Wrocław

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja: #WKS Wierzbice vs MKS Parasol Wrocław

Wypowiedzi po: #WKS Wierzbice vs MKS Parasol Wrocław

FOTO: #WKS Wierzbice vs MKS Parasol Wrocław

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL